Obľúbená lokalita

V dotyku s prírodou, na skok od mesta.

Služby na dosah

Chorvátsky Grob, miestna časť Čierna Voda je veľmi obľúbená lokalita pre ľudí, ktorí vyhľadávajú pokoj vidieka a zároveň blízkosť mesta.

Jastrabia a Sokolia ulica, na ktorých sa realizuje výstavba rodinných domov sa nachádzajú v novovybudovanej lokalite, v zastavanej časti obce. Vďaka tejto jedinečnej polohe, Vás delí len pár krokov od Šúrskeho pralesa, a zároveň necelých 300m od nákupného centra Monar, supermarketu Tesco a ďalších obchodíkov, kaviarní a gastro prevádzok.

V lokalite od septembra otvorili obecnú škôlku.  V októbri otvorený privádzač na diaľnicu túto lokalitu ešte viac zatraktívnil.

Čierna voda je dynamicky sa rozvíjajúca lokalita, kde sa neustále rozširuje ponuka služieb. V súčasnosti disponuje novo postavenou školou, škôlkou, zdravotným centrom a prevádzkami, ktoré bez problémov pokryjú každodenné potreby miestnych obyvateľov a tak nie je nutné za každou maličkosťou cestovať do mesta.

Prekvapivo veľa možností na voľný čas

Čierna Voda ponúka veľa možností ako tráviť voľný čas.

Rodinné domy sa nachádzajú v dotyku s prírodnou rezerváciou Šúr, ktorú môžete využívať na prechádzky alebo cyklo túry.

V obci sa nachádza niekoľko športovísk, kde si môžete zahrať tenis, golf, futbal, alebo zajazdiť na koni. Taktiež tu nájdete niekoľko značených cyklochodníkov, ktoré Vás dovedú do okolitých obcí.

Miestna časť Čierna Voda disponuje niekoľkými modernými detskými ihriskami a fitparkom, kde sa určite zabavia i Vaše ratolesti.

Infraštruktúra

Lokalita disponuje kompletnou infraštruktúrou. Na pozemkoch sú vyvedené prípojky elektriny, vody, kanalizácie, optického internetu a taktiež plynu, ktorý do domu dovedený nebude. V lokalite sú už vybudované  cesty, chodníky a pouličné osvetlenie. Miestne komunikácie sú riešené ako jednosmerné, čo prispieva k zvýšeniu
bezpečnosti a menšiemu pohybu vozidiel.

Cestná infraštruktúra Vám umožní spojenie s okolitými mestami. Od centra Bratislavy Vás bude deliť len 17 km, do Pezinka sa dostanete autom po cca 8 km.  Do okresného mesta Senec je to cca 15 km a do Trnavy je to cca 40 km.

V súčasnosti sa realizuje výstavba nultého obchvatu Bratislavy, ktorá zásadným spôsobom urýchli spojenie s hlavným mestom a to vďaka napojeniu na diaľničný obchvat z križovatky medzi Čiernou Vodou a Vajnormi, alebo z križovatky Triblavina.

Dopravná obslužnosť územia je zabezpečená okrem individuálnej cestnej dopravy aj hromadnou autobusovou dopravou. Zastávka regionálnych autobusov SlovakLines je vzdialená len 300m od rodinných domov.

CALL ME
+
Call me!
Share This